Інтернет-магазин виконує доставку будь-якого товару своїм власним транспортом по Дніпру та Дніпропетровській області. По Україні доставка здійснюється транспортною компанією "Нова пошта"

Вартість доставки
Вартість доставки товару по місту - безкоштовно, за умови вартості замовлення не менше 1000 грн.

Доставка по Україні оплачується згідно з тарифами транспортної компанії.

Час доставки
Час доставки узгоджується з менеджером з продажу, який обов'язково зв'яжеться з вами одразу після того, як ви оформите своє замовлення та складає 2 робочі дні.

Увага! Неправильно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса можуть призвести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані під час реєстрації та оформлення замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

Доставка виконується в робочі дні з 10:00 до 17:00 години, в суботу та неділю доставки немає. Товари, замовлені вами в суботу та неділю, доставляються протягом робочого тижня.

Місце доставки
Доставка здійснюється за адресою, вказаною під час оформлення замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, необхідно повідомити адресу менеджера з продажу, яка зв'яжеться з вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті.

Правила
При доставці вам будуть передані всі необхідні документи на сировину, у тому числі документи, що підтверджують якість товару. При оформленні покупки на організацію вам будуть передані рахунок-фактура, а також видаткова та податкова накладна, в якій необхідно поставити друк вашої організації.

Увага! Просимо вас пам'ятати, що сировина обміну і поверненню не підлягає, тому порядок використання сировини, що купується, слід уточнювати у нашого технолога до моменту покупки. У разі питань, побажань та претензій звертайтесь до нас за такими координатами:

Служба доставки: 068-356-66-10

Електронна пошта: admin@bakery.dp.ua